Umów się na wizytę

Wykup sesje

KUP SESJE

PŁATNOŚĆ:

150 zł przy płatności za sesję (50 minut)
500 zł przy płatności za 4 sesje (4 x 50 minut)

Długość sesji: 50 minut

Terminy spotkań:

Konsultacje – nieregularne spotkania
Terapia  – zazwyczaj 1 raz w tygodniu
(w sytuacjach szczególnych – według indywidualnych ustaleń)

Długość trwania terapii zależy od skali i głębokości zgłaszanych problemów.
Od terapii krótkoterminowej do 12 sesji, po długoterminową trwającą ponad rok.

NAPISZ DO MNIE

2 + 6 =

Joanna Dudniczenko

Psychoterapeuta
i certyfikowany specjalista
terapii uzależnień (PARPA)

Terapia skype

ZAPRASZAM
NA KONSULTACJE LUB TERAPIĘ :

Zapraszam do odwiedzenia strony http://terapia-skype.pl/

Pierwsze sesje:

warto zacząć od :
co skłoniło Cię do kontaktu?
co chciałbyś osiągnąć poprzez sesje?
jaki problem chcesz rozwiązać w pierwszej kolejności?
opowiedz trochę o sobie

Opinie pacjentów:

„Mysle, ze kazdy kto szukal pomocy, zgodzi sie ze mna iz dobry terapeuta to skarb. Szukalam baaaaaardzo dlugo, mam porownanie… I dlatego moge goraco , z czystym sumieniem polecic Panią Joanne:)))

Psychoterapia indywidualna jest procesem nawiązania szczególnej relacji pomiędzy pacjentem i terapeutą, mającym na celu wprowadzenie trwałych zmian w obszarze myśli, uczuć, zachowań, cech osobowości oraz zgłaszanych przez pacjenta objawów. Polega ona na bezpośrednim kontakcie pacjenta i terapeuty. 

Proces terapeutyczny polega na odreagowaniu przez pacjenta skumulowanych w nim emocji, negatywnych, jak i pozytywnych, omówieniu mechanizmów jakie powodują, że dana osoba wybiera pewnego rodzaju zachowania. Podczas sesji terapeuta dzieli się z pacjentem swoim doświadczeniem, wiedzą, umiejętnościami w sposób profesjonalny, obiektywny i empatyczny. Terapia zwykle prowadzona jest w oparciu o ustalone ramy.

NA CZYM POLEGAJĄ

PODSTAWOWE RÓŻNICE?

Konsultacja

konsultowanie wybranych tematów w krótszym okresie czasu i bez regularności zachowywanej w terapii
Terapia

Jest formą leczenia i rozwoju według zasad ustalonych podczas pierwszych spotkań.
Odbywa się najczęściej 1 raz w tygodniu, w miarę możliwości o stałej porze (ustala się wspólnie dogodny dzień i godzinę).
Psychoterapia może być krótkoterminowa (do kilkunastu spotkań) lub długoterminowa (trwa min. rok).
Psychoterapia krótkoterminowa ma na celu wsparcie w bieżących trudnościach.
Psychoterapia długoterminowa jest formą dłuższej pracy, trwającej od roku do kilka lat. Zajmuje się nie tylko aktualnymi sprawami, ale w znacznym stopniu sięga do dzieciństwa, bada wpływ relacji z rodzicami na bieżące problemy , w tym na tworzenie aktualnych relacji z bliskimi osobami – oraz dzięki uzyskanemu wglądowi w podświadome mechanizmy funkcjonowania pozwala nabyć nowe umiejętności pozwalające tworzyć i przeżywać swoje życie w sposób satysfakcjonujący.
W trakcie konsultacji, podobnie jak w trakcie terapii, wszystkie informacje są poufne. Sytuacją wyjątkową jest informacja o zagrożeniu życia.
Ważne !!! Psychoterapeuta nie wystawia recept ani zwolnień lekarskich – takie uprawnienia ma lekarz psychiatra.

Bardzo ważne !!! W przypadku myśli samobójczych nie prowadzę terapii przez skype , aby terapia mogła być kontynuowana konieczna jest wizyta u lekarza psychiatry i zastosowanie się do jego zaleceń, w razie zagrożenia życia lub zdrowia należy wezwać pogotowie ratunkowe.

Administratorem danych osobowych jest Joanna Dudniczenko Inspiracje , ul. Gajowa 47b/1, 41-707, Ruda Śląska. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na blogu oraz nowych usługach. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt:dda-inspiracje-rozwoj@wp.pl

Nie wysyłam spamu!